2019 Fiyat Listesi
+ 0 ürün
+ Toplam: 0,00 TL
Kategori Menüsü
>
İmzamız, Tecrübemizle Gelen Kalitemizdir!..


Reklamcılık ve promosyon sektöründe 1999 yılından itibaren hizmet veren Okyanus Promosyon, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü. 

Gelişen teknolojimizle birlikte Okyanus Promosyon'u hayata geçirdik ve promosyon sektöründeki daha geniş hizmetler vermeye başladık. Herbiri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu 500 m 2 entegre baskı tesisine sahip olan firmamız, baskı öncesi grafik, baskı ve baskı sonrası mücellit işlemleriyle müşterilerine tam hizmet sunmaktadır. 

Okyanus Promosyon "koşulsuz müşteri memnuniyeti" prensibi ile bir basımevinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir. 

Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. 

Bugünden sonra sizlerle de yaşamak isteriz. Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz!..
Okyanus Promosyon, sektörde 17. yılında deneyimli personel, doğru ve kaliteli hizmet doğrultusunda sektörde gerek kurumsal olarak gerekse bayii olarak hizmet vermektedir. Kampanyalar, indirimler ve özel ürünlerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız kayıt olunuz.
15 Mayıs Mah. 765 Sok. No: 5 (Garanti Bankası Altı) Pamukkale - DENİZLİ
okyanuspromosyon@gmail.com
+90 258 265 266 9    +90 553 660 50 20